سفال نقش برجسته

کاشي هفت رنگ

گروه توليدي عشق و هنر و خاک، با نام تجاري صنايع کاشي و سفال نقش جهان، با سابقه درخشان در زمينه توليد طرح هاي سفال نقش برجسته، از سال 1380 فعاليت خود را آغاز کرده است. علاقه مندي به معماري و هنر ايراني، مهمترين عامل پيشرفت اين مجموعه در سال هاي اخير بوده است.

صنايع کاشي و سفال نقش جهان  در زمينه توليد خاک مصرفي خود براي توليد تابلو سفال نقش برجسته و کتيبه سفال کاملاً خودکفا مي باشد در حالي که بسياري از کارگاه هاي توليد سفال براي تأمين خاک يا گِل مصرفي خود آن را از جاهاي ديگر تهيه مي نمايند که اين مسئله خود باعث افزايش نرخ توليد و طولاني مدت شدن آن مي گردد.

صنايع کاشي و سفال نقش جهان بدون واسطه خاک مصرفي خود را از معادن مختلف خريداري نموده و سپس آنها را بوسيله فرمول مخصوصي مخلوط کرده و سپس با استفاده از دستگاه کانکاسور (آسياب پودر کننده) آنها را کاملاً به صورت پودر در مي آورد و در فرآيند توليد خود استفاده مي نمايند. مزيت اين روش نسبت به کارگاه هاي ديگر اين است که اولاً کيفيت خاک مصرفي بسيار مرغوب و عالي مي باشد و دوماً در سفارشات زيادي که به اين شرکت مراجعه مي شود در تأمين خاک مورد نياز براي ساخت تابلوهاي سفال هيچگونه مشکلي وجود نخواهد داشت و اين کارخانه در اين امر نيز از کارگاههاي ديگر بي نياز است که اين باعث پايين آمدن قيمت تمام شده به سفارش دهنده مي شود.

تابلو سفال نقش برجسته